b_250_354_16777215_00_images_stories_2015_rozne_2015.09.28.altana.zaproszenie.jpg Kapelmistrz Marcin Musiak i Miejska Orkiestra Dęta w Nowym Targu, serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków - Mieszkańców Miasta i okolic na koncert w altanie Parku im. Adama Mickiewicza. Koncert, który dedykowany będzie Stolicy Podhala, będzie koncertem pożegnalnym z upalnym czasem wakacji.

 - To kolejny z zapoczątkowanych rok temu, koncert naszego zespołu w altanie w Parku Miejskim. Podwieczorny czas przy zachodzącym słońcu, to dobry nastrojowy moment do wsłuchania się w różnorodne melodie – mówi Marcin Musiak, kapelmistrz Orkiestry. - Zachęcamy by w tym czasie pobyć na chwilę z nami na świeżym powietrzu.

Koncert jest częścią dwóch projektów - „Muzyczna Wizytówka Stolicy Podhala”, który zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, a także "Muzyczna Wizytówka Nowego Targu” współfinansowanego przez Urząd Miasta w Nowym Targu - odbędzie się w piątek 28 sierpnia o godzinie 19:00 w Parku Miejskim im. Adam Mickiewicza w Nowym Targu.

- Altana to bardzo dobre miejsce na wspólną, muzyczną radość - mówi Katarzyna Musiak, wiceprezes Stowarzyszenia Miejska Orkiestra Dęta w Nowym Targu. - Można tu spędzić mile muzyczny wieczór z całymi rodzinami, bez krępujących może niektórych strojów wieczorowych, a w luźny i beztroski sposób choćby spacerujących posłuchać co nieco piękna muzyki.

Zapraszamy zatem już w piątek do Parku pod altanę. Do zobaczenia.