b_250_0_16777215_00_images_stories_przed_echo_IMG_1073.jpg Mija prawie półtora roku odkąd nasza orkiestra powstała - a w zasadzie odrodziła się na nowo z popiołów. Jesteśmy niezmiernie dumni, że udało się zrealizować to marzenie. Oczywiście naszą pracę każdy ma prawo oceniać wedle swoich kryteriów, ale mamy nadzieję, że ta ocena będzie pozytywna.
   

 

W każdy poniedziałek spotykamy się by pod okiem Kapelmistrza "Kapecki" Marcina Musiaka doskonalić warsztat. Teraz - tuż przed wakacjami - mamy wyjątkowo dużo pracy, co napawa nas, być może wbrew logice - bo czas wakacji to czas odpoczynku - radością i mobilizuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy. 

Już w tę niedzielę (29 czerwca) w Nowym Sączu weźmiemy udział w Finale Echa Trombity, czyli w naszym województwie, największym konkursie muzycznym orkiestr dętych. Zeszłoroczne wyróżnienie w tymże konkursie zdobyliśmy kwalifikując się podczas Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych w Szczawnicy, gdzie zdobyliśmy drugie miejsce. Tegoroczny wyjazd stawia przed nami jeszcze większe wymagania. W tegorocznym Przeglądzie zajęliśmy pierwsze miejsce, przez co do Nowego Sącza jedziemy zmobilizowani po lepszy niż w zeszłym roku wynik. Ufamy, ze podołamy temu zadaniu, bo w ciągu roku ciężko na to pracowaliśmy.

.PeTe/
zdj. Piotr Twardowski