b_250_0_16777215_00_images_stories_2014_zdjecia_2014.07.13.fest.smaku_image016.jpg Lato już za nami. Rozpoczęła się jesień. W tej aurze uczestniczymy bez wyjątku wszyscy. Także my - Miejska Orkiestra Dęta i chcemy sprawić, by to przejście z letniego słońca w jesienne barwy brązu i czerwieni było łagodne, a jednocześnie pozytywnie nastrajało każdego z nas na kolejne dni.

- Zapraszamy na ostatni w tym roku koncert w altanie w Parku Miejskim. To okazja, by jeszcze raz usłyszeć nasz zespół - mówi Marcin Musiak, kapelmistrz i tamburmajor Miejskiej Orkiestry Dętej w Nowym Targu. - Zapraszamy każdego, szczególnie osoby, którym nie udało się przybyć na nasz Koncert Galowy - dodaje kapelmistrz.

"Muzyka jest jak obraz świata. Dobra muzyka, duchowa muzyka, tak jak świat, jest w permanentnym ruchu. Nic tu nie jest wieczne, wszystko się zmienia. Muzyka powinna wyrażać złożoność świata, ale też jego spójność". /Jonathan Harvey/

- W promieniach zachodzącego słońca, rozpromieniającego tysiącami barw, będziemy żegnać lato, a witać jesień - mówi Piotr Twardowski, członek orkiestry. - Mamy nadzieję, że Pani Jesień nas posłucha i będzie złota, że obdarzy nas piękną aurą.

Podczas koncertu, Orkiestra wykona znane i lubiane, a także te nieznane, a piękne utwory zaaranżowane na skład dęty. Będzie można pośpiewać i zaańczyć. To będzie niesamowity wieczór. Dlatego liczymy na Państwa liczną obecność.


Koncert rozpocznie się o godzinie 18:30 w poniedziałek 29 września, w altanie, w Parku Miejskim.
Zapraszamy - niezależnie od aury wink

 

altana001.JPG