b_250_0_16777215_00_images_stories_2014_zdjecia_2014.09.29.altana.koncert3_001.JPG  Nastrojowy wieczór, ciepłe barwy rozsyłane przez zachodzące słońce i muzyka nowotarskiej dętej. Nie było zgrzytów. Wszystko komponowało się w nastrojowy wieczór z marszami, nostalgicznym Młodym Amadeuszem i Ammerland. Za nami ostatni koncert w altanie Parku Miejskiego. Pożegnaliśmy lato. Przed nami jesień, która wita nas - a my ją - słoneczną aurą.

Ostatni i równie wyjątkowy, jak poprzednie, był ten koncert. Centralny punkt parku zapełnił się muzykami i słuchaczami. Kilkadziesiąt osób wsłuchiwało się w melodie, rozpościerające się z altany na cały pogrążony w półmroku park. W ostatnich promieniach zachodzącego słońca, spod dachu altany rozbrzmiały marsze - Kalwaryjski, Kozietulskiego, Marsz z Humorem, ale również Instant Concert, czy Ammerland Jacob'a de Haan'a.

Choć to ostatni plenerowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej, to nie po raz ostatni widzimy się z Państwem. Przed nami jeszcze kilka występów w tym roku. Uświetniać będziemy choćby uroczystości Dnia Niepodległości 11 listopada.

Czas wolny od grania to jednak nie jest. Cały czas trwać będą próby i czynione wszelkie wysiłki, by skład orkiestry zasilili nowi muzycy. Ciągle bowiem, poszukujemy młodych ludzi chcących grać, lub nawet nauczyć się grać. Młody narybek jest gwarantem przyszłości tego zespołu. Dlatego ZAPRASZAMY W NASZE SZEREGI.

Dziękujemy za to co za nami i prosimy o dalsze trwanie z Miejską Orkiestrą Dętą.

.PeTe/

zdj.: Zbigniew Krauzowicz (1-6) - więcej zdjęć TUTAJ
       Maria Musiak (7 - 27)